dimarts, 4 d’octubre del 2022

Ja fa 15 anys...

Avui és un dia molt especial per la nostra colla. Avui fa 15 anys que va néixer la idea de formar una colla castellera a Súria, la qual es va materialitzar l'any 2008. Aquell any es va presentar la colla: va ser el dissabte de Caramelles. I la primera actuació va ser per Festa Major del 2008. Qui diria, llavors, que la nostra colla arribaria fins a on hem arribat?

A part de tots els castells que hem descarregat: 9d6, 5d7, 2d7... hem fet una bona pinya, molta festa, riure i germanor.

Això no ho podem perdre ❤️❤️ Arribarem als 15 anys?, als 16? Això només depèn de nosaltres. 

Així que tothom a assaig! Avui dimarts 4 d'octubre no n'hi haurà. El passem a demà dimecres.

Per altra banda, ja tenim loteria de Nadal i de Cap d'Any dels Salats. Demaneu-la al local.